Bakalářka, část první: výběr tématu

19. září 2017 v 16:04 | Nutrie |  Studium nutriční terapie
Vzhledem k tomu, že jsem se rozhodla studovat na vysoké škole, bylo jen otázkou času, kdy přijde tahle noční můra. A jelikož teď jdu do třeťáku, je to tady.
To bylo tak. V březnu jsme obdrželi e-mail s nabídkou témat bakalářských prací. Já mám vždycky všechno připravené brzy, nicméně tahle práce mě tak děsí, že jsem ji odsunula na vedlejší kolej. Času dost. Jenomže najednou byl srpen a výběr tématu docela aktuální. A protože pořád nevím, co mě vlastně zajímá, byl samotný výběr náročný. Nakonec jsem si vybrala již předvolené téma a asi týden jsem se odhodlávala napsat e-mail vedoucímu. Tak trochu jsem nevěděla, co tam napsat. Nakonec jsem jen napsala text ve smyslu, jestli je téma volné a kdy bych mohla případně přijít na konzultaci.


A voilà, minulý týden jsem si konzultaci odbyla, dostala jsem pár tipů a můžu začít psát.
A stejně nemám tušení, co dělat, takže snad otevřu tu knihu o bakalářce, kterou jsem si půjčila v knihovně na Korunní před dvěma měsíci, protože jsem chtěla být akční a mít pocit, že se neflákám.

Výsledek obrázku pro bakalářská práce františek francírek

Jo a to téma je Hodnocení stravovacích návyků a pohybové aktivity u dětí předškolního věku. Přišlo mi to vcelku zajímavé a jednoduché (což se mi fakt jen zdálo, praktická část nebude, podle pana docenta, zrovna jednoduchá, ale teď už nemám v plánu couvnout). Dalšími favority byla Výživa při celiakii, což jsem zhodnotila jako téma momentálně moc rozebírané a tedy dost široký pojem a Životní styl adolescentů s onkologickým onemocněním a jejich sourozenců, což je zajímavé, ale podle mě moc složité, co se týče shánění respondentů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama