Bakalářka, část druhá: začínám psát

25. září 2017 v 12:59 | Nutrie |  Studium nutriční terapie
...ale nevím, jak a čím začít. Včera jsem se někde dočetla, že je pozdě začít psát bakalářku v říjnu. Rozumějte, já jsem typ člověka, co opravdu začíná se vším včas. Na zkoušky chodím ideálně v prvních předtermínech a seminárky odevzdávám dva týdny předem, protože pak si můžu hodit nohy na stůl, jet na hory a nebýt ve stresu nebo netrnout, kolik mi toho ještě zbejvá.


Takže jsem se do toho obula. Už jsem si projela pár bakalářek, které lehce připomínají moje téma. Podle nich jsem nějak odvodila osnovu. Ta sice není finální, ale mám ze sebe celkem radost. Pochytila jsem, jak by tak mohl vypadat dotazník pro praktickou část. Taky jsem přemýšlela, kolik dnů bych v praktické části měla zohlednit. V jedné z prací jsem se dočetla, že zkoumání bylo dvoutýdenní, ale vedoucí říkal čtyři dny, z toho jeden víkendový.

Z přečtených závěrečných prací jsem vyčmuchala pár knížek, který by se mohly hodit. Pak jsem si zadala do vyhledávače pražský a školní knihovny "výživa předškolních dětí" nebo "pohybová aktivita předškolních dětí" a vyplivlo mi to pár desítek knížek, trochu jsem se v tom povrtala a dneska jsem vyrazila pro některý do knihovny za rohem. A ve školní knihovně jsem si půjčila obrovskou těžkou pediatrii, abych o hodinu pozdějc zjistila, že pro moje téma zrovna moc dobře použitelná není.

Důležitě jsem si hromady knih nanosila domů a založila jsem si lepícíma papírkama všechny pasáže, který by se mohly hodit. A pak jsem začala čmuchat po internetu nějaký odborný články. Něco málo jsem našla, ale i tak vůbec netuším, jak to psát. Takže teď asi hodím do úpravy tu osnovu a pošlu to vedoucímu, jestli to tak může být. Potom asi začnu psát podle osnovy a uvidí se...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama